Yetkili girişi için tıklayınız.

Maç Sonuçlari ve Puan Durumu

EBBL - 5. Grup

Sıra Takım Oyn Gal Mağ At Yed Av İçAv İç P Puan
1. Tokat Özgem Grup 2 2 0 147 128 19 0 0 4
2. Okvolight Tekden Koleji 2 1 1 140 142 -2 9 2 3
3. Saygı Spor 2 1 1 124 128 -4 -9 1 3
4. Bafra Belediye S.K 2 0 2 116 129 -13 0 0 2

5. Grup Maç Sonuçları

1. HAFTA
Okvolight Tekden Koleji 59 70 Tokat Özgem Grup
Bafra Belediye S.K 47 52 Saygı Spor
2. HAFTA
Tokat Özgem Grup 77 69 Bafra Belediye S.K
Saygı Spor 72 81 Okvolight Tekden Koleji
3. HAFTA
Tokat Özgem Grup Saygı Spor
Bafra Belediye S.K Okvolight Tekden Koleji
4. HAFTA
Tokat Özgem Grup Okvolight Tekden Koleji
Saygı Spor Bafra Belediye S.K
5. HAFTA
Bafra Belediye S.K Tokat Özgem Grup
Okvolight Tekden Koleji Saygı Spor
6. HAFTA
Saygı Spor Tokat Özgem Grup
Okvolight Tekden Koleji Bafra Belediye S.K




ABEL AA - 1. Grup

Sıra Takım Oyn Gal Mağ At Yed Av İçAv İç P Puan
1. Saygı Spor 22 21 1 1689 1203 486 0 0 43
2. Söğütsen Seramik S.K 22 18 4 1585 1123 462 36 7 40
3. Hacettepe S.K 22 18 4 1583 1163 420 -14 6 40
4. ODTÜ S.K 22 18 4 1567 1252 315 -22 5 40
5. DİBA 22 13 9 1464 1403 61 14 4 35
6. Anadolu Basket 22 13 9 1533 1498 35 -14 2 35
7. Yıldırım Beyazıt 22 8 14 1242 1528 -286 0 0 30
8. Hitit Ekstrem S.K 22 7 15 1262 1466 -204 0 0 29
9. Sports Academy 22 7 15 1291 1453 -162 0 0 28
10. Altınel 22 5 17 1253 1634 -381 0 0 27
11. Ülker Ankara 22 2 20 1251 1624 -373 0 0 23
12. Gazi Basketbol 22 2 20 575 948 -373 0 0 11

1. Grup Maç Sonuçları

1. HAFTA
Hacettepe S.K 77 32 Hitit Ekstrem S.K
Gazi Basketbol 48 78 ODTÜ S.K
DİBA 60 92 Saygı Spor
Ülker Ankara 51 110 Söğütsen Seramik S.K
Anadolu Basket 64 52 Sports Academy
Altınel 45 56 Yıldırım Beyazıt
2. HAFTA
Gazi Basketbol 45 93 Hacettepe S.K
DİBA 81 63 Hitit Ekstrem S.K
Ülker Ankara 55 84 ODTÜ S.K
Anadolu Basket 74 79 Saygı Spor
Yıldırım Beyazıt 60 86 Söğütsen Seramik S.K
Altınel 67 76 Sports Academy
3. HAFTA
DİBA 73 62 Gazi Basketbol
Ülker Ankara 48 59 Hacettepe S.K
Anadolu Basket 75 71 Hitit Ekstrem S.K
Yıldırım Beyazıt 66 84 ODTÜ S.K
Sports Academy 50 70 Saygı Spor
Altınel 45 107 Söğütsen Seramik S.K
4. HAFTA
Ülker Ankara 78 79 DİBA
Anadolu Basket 85 76 Gazi Basketbol
Yıldırım Beyazıt 64 96 Hacettepe S.K
Sports Academy 57 61 Hitit Ekstrem S.K
Söğütsen Seramik S.K 75 63 ODTÜ S.K
Altınel 45 103 Saygı Spor
5. HAFTA
Anadolu Basket 71 69 Ülker Ankara
Yıldırım Beyazıt 74 94 DİBA
Sports Academy 93 87 Gazi Basketbol
Söğütsen Seramik S.K 67 52 Hacettepe S.K
Saygı Spor 87 54 Hitit Ekstrem S.K
Altınel 37 73 ODTÜ S.K
6. HAFTA
Yıldırım Beyazıt 67 80 Anadolu Basket
Sports Academy 83 69 Ülker Ankara
Söğütsen Seramik S.K 57 48 DİBA
Saygı Spor 96 47 Gazi Basketbol
ODTÜ S.K 73 63 Hacettepe S.K
Altınel 70 79 Hitit Ekstrem S.K
7. HAFTA
Sports Academy 78 68 Yıldırım Beyazıt
Söğütsen Seramik S.K 59 64 Anadolu Basket
Saygı Spor 94 61 Ülker Ankara
ODTÜ S.K 68 57 DİBA
Hitit Ekstrem S.K 56 72 Gazi Basketbol
Altınel 36 80 Hacettepe S.K
8. HAFTA
Söğütsen Seramik S.K 75 62 Sports Academy
Saygı Spor 92 33 Yıldırım Beyazıt
ODTÜ S.K 71 67 Anadolu Basket
Hitit Ekstrem S.K 68 61 Ülker Ankara
Hacettepe S.K 67 60 DİBA
Altınel 67 66 Gazi Basketbol
9. HAFTA
Saygı Spor 76 70 Söğütsen Seramik S.K
ODTÜ S.K 80 59 Sports Academy
Hitit Ekstrem S.K 58 63 Yıldırım Beyazıt
Hacettepe S.K 73 67 Anadolu Basket
Gazi Basketbol 72 47 Ülker Ankara
Altınel 66 75 DİBA
10. HAFTA
ODTÜ S.K 51 69 Saygı Spor
Hitit Ekstrem S.K 41 67 Söğütsen Seramik S.K
Hacettepe S.K 80 53 Sports Academy
Gazi Basketbol 0 20 Yıldırım Beyazıt
DİBA 63 52 Anadolu Basket
Altınel 20 0 Ülker Ankara
11. HAFTA
Hitit Ekstrem S.K 50 83 ODTÜ S.K
Hacettepe S.K 59 62 Saygı Spor
Gazi Basketbol 0 20 Söğütsen Seramik S.K
DİBA 70 58 Sports Academy
Ülker Ankara 65 75 Yıldırım Beyazıt
Altınel 75 94 Anadolu Basket
12. HAFTA
Hitit Ekstrem S.K 55 70 Hacettepe S.K
ODTÜ S.K 20 0 Gazi Basketbol
Saygı Spor 87 81 DİBA
Söğütsen Seramik S.K 83 33 Ülker Ankara
Sports Academy 72 103 Anadolu Basket
Yıldırım Beyazıt 75 66 Altınel
13. HAFTA
Hacettepe S.K 20 0 Gazi Basketbol
Hitit Ekstrem S.K 50 65 DİBA
ODTÜ S.K 70 57 Ülker Ankara
Saygı Spor 71 63 Anadolu Basket
Söğütsen Seramik S.K 69 46 Yıldırım Beyazıt
Sports Academy 55 62 Altınel
14. HAFTA
Gazi Basketbol 0 20 DİBA
Hacettepe S.K 89 38 Ülker Ankara
Hitit Ekstrem S.K 61 68 Anadolu Basket
ODTÜ S.K 71 35 Yıldırım Beyazıt
Saygı Spor 20 0 Sports Academy
Söğütsen Seramik S.K 114 66 Altınel
15. HAFTA
DİBA 76 65 Ülker Ankara
Gazi Basketbol 0 20 Anadolu Basket
Hacettepe S.K 77 37 Yıldırım Beyazıt
Hitit Ekstrem S.K 66 60 Sports Academy
ODTÜ S.K 72 86 Söğütsen Seramik S.K
Saygı Spor 95 51 Altınel
16. HAFTA
Ülker Ankara 70 79 Anadolu Basket
DİBA 73 49 Yıldırım Beyazıt
Gazi Basketbol 0 20 Sports Academy
Hacettepe S.K 66 61 Söğütsen Seramik S.K
Hitit Ekstrem S.K 50 70 Saygı Spor
ODTÜ S.K 85 68 Altınel
17. HAFTA
Anadolu Basket 97 53 Yıldırım Beyazıt
Ülker Ankara 63 86 Sports Academy
DİBA 52 75 Söğütsen Seramik S.K
Gazi Basketbol 0 20 Saygı Spor
Hacettepe S.K 60 54 ODTÜ S.K
Hitit Ekstrem S.K 73 62 Altınel
18. HAFTA
Yıldırım Beyazıt 57 66 Sports Academy
Anadolu Basket 51 79 Söğütsen Seramik S.K
Ülker Ankara 69 92 Saygı Spor
DİBA 55 59 ODTÜ S.K
Gazi Basketbol 0 20 Hitit Ekstrem S.K
Hacettepe S.K 79 59 Altınel
19. HAFTA
Sports Academy 39 61 Söğütsen Seramik S.K
Yıldırım Beyazıt 61 89 Saygı Spor
Anadolu Basket 52 103 ODTÜ S.K
Ülker Ankara 62 66 Hitit Ekstrem S.K
DİBA 61 73 Hacettepe S.K
Gazi Basketbol 0 20 Altınel
20. HAFTA
Söğütsen Seramik S.K 69 73 Saygı Spor
Sports Academy 67 79 ODTÜ S.K
Yıldırım Beyazıt 68 65 Hitit Ekstrem S.K
Anadolu Basket 59 87 Hacettepe S.K
Ülker Ankara 20 0 Gazi Basketbol
DİBA 78 79 Altınel
21. HAFTA
Saygı Spor 66 73 ODTÜ S.K
Söğütsen Seramik S.K 75 63 Hitit Ekstrem S.K
Sports Academy 46 81 Hacettepe S.K
Yıldırım Beyazıt 20 0 Gazi Basketbol
Anadolu Basket 70 73 DİBA
Ülker Ankara 93 73 Altınel
22. HAFTA
ODTÜ S.K 73 60 Hitit Ekstrem S.K
Saygı Spor 86 82 Hacettepe S.K
Söğütsen Seramik S.K 20 0 Gazi Basketbol
Sports Academy 59 70 DİBA
Yıldırım Beyazıt 95 77 Ülker Ankara
Anadolu Basket 78 74 Altınel