Yetkili girişi için tıklayınız.

Maç Sonuçlari ve Puan Durumu

U11 Minikler Ligi - 7.Grup

Sıra Takım Oyn Gal Ber Mağ At Yed Av İçAv İç P Puan
1. Polatlı Gücü 9 7 1 1 46 6 40 0 0 22
2. Saçakspor 9 7 0 2 23 12 11 0 0 21
3. Sincan Belediyespor 9 6 2 1 22 11 11 0 0 20
4. Nesibe Aydın 9 5 0 4 16 15 1 1 3 15
5. Yaşamkent İlkerspor 9 5 0 4 26 11 15 -1 0 15
6. Keçiören Yıldızspor 9 3 2 4 19 25 -6 0 0 11
7. Ankara Gençlik Gücü 9 2 3 4 13 23 -10 0 0 9
8. Saygı Spor 9 2 2 5 18 43 -25 1 3 8
9. Ankara Demirspor 9 2 2 5 18 28 -10 -1 0 8
10. Ankara Etbalıkspor 9 0 0 9 0 27 -27 0 0 0


7.Grup Maç Sonuçları


1. HAFTA
Keçiören Yıldızspor 5 1 Saygı Spor
Nesibe Aydın 2 1 Polatlı Gücü
Saçakspor 1 4 Sincan Belediyespor
Ankara Gençlik Gücü 3 0 Ankara Etbalıkspor
Ankara Demirspor 1 5 Yaşamkent İlkerspor
2. HAFTA
Polatlı Gücü 5 0 Saçakspor
Saygı Spor 0 6 Nesibe Aydın
Ankara Etbalıkspor 0 3 Ankara Demirspor
Sincan Belediyespor 2 0 Ankara Gençlik Gücü
Yaşamkent İlkerspor 5 1 Keçiören Yıldızspor
3. HAFTA
Nesibe Aydın 3 1 Keçiören Yıldızspor
Saçakspor 8 2 Saygı Spor
Ankara Gençlik Gücü 0 9 Polatlı Gücü
Ankara Demirspor 1 3 Sincan Belediyespor
Ankara Etbalıkspor 0 3 Yaşamkent İlkerspor
4. HAFTA
Polatlı Gücü 9 1 Ankara Demirspor
Saygı Spor 3 3 Ankara Gençlik Gücü
Keçiören Yıldızspor 0 3 Saçakspor
Sincan Belediyespor 3 0 Ankara Etbalıkspor
Yaşamkent İlkerspor 1 2 Nesibe Aydın
5. HAFTA
Saçakspor 3 0 Nesibe Aydın
Ankara Gençlik Gücü 2 2 Keçiören Yıldızspor
Ankara Demirspor 4 5 Saygı Spor
Ankara Etbalıkspor 0 3 Polatlı Gücü
Sincan Belediyespor 2 1 Yaşamkent İlkerspor
6. HAFTA
Polatlı Gücü 1 1 Sincan Belediyespor
Saygı Spor 3 0 Ankara Etbalıkspor
Keçiören Yıldızspor 3 3 Ankara Demirspor
Nesibe Aydın 0 3 Ankara Gençlik Gücü
Yaşamkent İlkerspor 1 2 Saçakspor
7. HAFTA
Ankara Gençlik Gücü 0 2 Saçakspor
Ankara Demirspor 3 0 Nesibe Aydın
Ankara Etbalıkspor 0 3 Keçiören Yıldızspor
Sincan Belediyespor 3 3 Saygı Spor
Yaşamkent İlkerspor 1 3 Polatlı Gücü
8. HAFTA
Saygı Spor 1 8 Polatlı Gücü
Keçiören Yıldızspor 4 1 Sincan Belediyespor
Nesibe Aydın 3 0 Ankara Etbalıkspor
Saçakspor 1 0 Ankara Demirspor
Ankara Gençlik Gücü 0 3 Yaşamkent İlkerspor
9. HAFTA
Polatlı Gücü 7 0 Keçiören Yıldızspor
Ankara Demirspor 2 2 Ankara Gençlik Gücü
Ankara Etbalıkspor 0 3 Saçakspor
Sincan Belediyespor 3 0 Nesibe Aydın
Yaşamkent İlkerspor 6 0 Saygı Spor

 


*Maç detayları için ilgili maça tıklayın.